Detox Deotic 30 – Novinka na poli detoxikácie

Detoxikácia predstavuje pojem, ktorý je nesmierne dôležitý z hľadiska udržania zdravého tela. Z každých strán na nás útočia toxíny, ktoré nepôsobia na naše zdravie práve najlepším spôsobom. Jednoducho toxínom v jedle, vo vzduchu, vo vode či toxínom z radiácie sa nevyhne asi nikto z nás. Mali by sme preto dbať na pravidelnú detoxikáciu celého nášho tela. K tomuto vám môže pomôcť prípravok známy pod názvom Detox Deotic 30.

Čo je to Detox Deotic 30?

Detox Deotic 30 je prípravok založený na prírodnej báze určený na efektívnu detoxikáciu vášho tela. Čo je skvelé na tomto prípravku je to, že ide o doplnok stravy, ktorý obsahuje výťažky až z 30 rastlín. O čo teda ide? Produkt Detox Deotic 30 funguje spôsobom posilňovania funkcie detoxikácie nášho tela. Výrobca stavia tento produkt na princípe vzájomnej synergie všetkých rastlín obsiahnutých v tomto produkte. To znamená, že každý jeden výťažok v tomto prípravku je dávkovaný v presných množstvách, čo spolu s inými výťažkami vytvára perfektný detoxikačný a antioxidačný efekt.

Vedeli ste že?….

StressFix je inovatívny produkt plný bylín, vitamínov a minerálov navrhnutých tak, aby ste očistili svoju myseľ od stresu, znížili vplyv psychických ochorení a zároveň mali plnohodnotný spánok?

Prečo si vybrať práve prípravok Detox Deotic 30?

 • V prvom rade je tento prípravok zodpovedný za zbavovanie sa toxínov ľudského organizmu.
 • Možno ste netušili, ale Detox Deotic 30 zbaví vaše telo aj zvyškov molekúl, ktoré poškodzujú vaše telo.
 • V neposlednom rade sa tento produkt postará aj o odstránenie mikroorganizmov, ktoré poškodzujú váš obehový a lymfatický systém.

Prečo je dôležitá detoxikácia?

Toxíny sú akékoľvek látky, ktoré vstupujú do nášho organizmu vzduchom, vodou či potravou. Toxické látky môžu uškodiť nášmu organizmu ak sú vo vyššej koncentrácii. Vedeli ste o tom, že v dnešnej dobe je v prostredí približne 100 000 chemických látok? Keď sa povie slovo detoxikácia, myslí sa tým odstraňovanie toxických látok z oblasti hrubého čreva, obličiek a pečene.

Čo ešte navyšuje potrebu detoxikácie prostredníctvom prípravku Detox Deotic 30, je znížený metabolizmus a detoxikačný proces u človeka vzhľadom na znečistenie životného prostredia, stres či nezdravé stravovanie. Teda všetky tieto okolnosti negatívnym spôsobom ovplyvňujú to, ako sa náš organizmus detoxikuje, a preto mu musíme my nejakým spôsobom k tomu pomôcť.

Vitamín B6 v prípravku Detox Deotic 30

Vitamín B6 je nesmierne dôležitý pre naše telo, a práve preto sa ho rozhodol výrobca zahrnúť do prípravku Detox Deotic 30.

Vyskúšajte StressFix

Ak vám záleží na svojom psychickom aj fyzickom zdraví, mali by ste zbystriť pozornosť. StressFix prichádza ako revolučná zmena pri starostlivosti o dušu, myseľ a v konečnom dôsledku aj telo.

Obsahuje až 14 zložiek vo vysokých dávkach a stojí iba 48,9 eur za 60 kapsúl. Dokáže kompletne nahradiť všetky užívané preparáty. Jeho silné zbrane – efektívne napomáha pri psychických ochoreniach, pôsobí proti stresu a skvalitňuje spánok. Prečítajte si recenziu

Zloženie:

 • Medovka lekárska (250 mg), Levanduľa lekárska (150 mg), Valeriána lekárska (100 mg), Slncovka kalifornská (100 mg), Mučenka opletavá (100 mg),
 • Vitamín B2 (1,2 mg), Vitamín B6 (2,2 mg), Vitamín B9 (400 ug), Vitamín B12 (4 uq), Vitamín D3 (600 I.U.), Vitamín E (10 mg),
 • Magnézium (200 mg), Zinok (12 mg), Železo (6 mg),

Aká je funkcia vitamínu B6 v našom tele?

 • V prvom rade je tento vitamín zodpovedný za podporu normálneho fungovania nášho mozgu, našej nervovej sústavy či svalstva.
 • Možno ste ešte nepočuli o tom, že vitamín B6 je aj koenzýmom, ktorý sa podieľa na správnom metabolizme proteínov, tukov, uhľovodíkov, čo je dôležité z hľadiska tvorby energie pre náš organizmus.
 • Nedá sa nespomenúť ani ďalšia dôležitá funkcia vitamínu B6, a to jeho nevyhnutnosť pre syntézu neurotransmitera – serotonínu z aminokyseliny nazývanej tryptofán.
 • A aby sme podčiarkli dôležitosť tejto ochrannej látky, radi by sme vás oboznámili aj s jej funkciou podporovania všetkých duševných procesov a podieľania sa na dobrej nálade.

Výťažky až z 30 rastlín

Ako sme už spomínali, všetky výťažky z rastlín sú nakombinované v ideálnych množstvách tak, aby spolu vytvorili najlepší detoxikačný účinok.

 1. desmodium – Výťažok z rastliny desmodium sa v produkte Detox Deotic 30 odzrkadlí v účinku vyrovnávania hladiny enzýmov v pečeni.
 2. čierne ríbezle  – Čierne ríbezle sa môžu pochváliť veľkým množstvom vitamínu C, antioxidantmi či metalickými soľami. Teda tieto bobule pomáhajú odstraňovať toxíny z nášho tela a ešte k tomu sa podieľajú na správnej funkcii obličiek.
 3. bodliak – Možno by ste neverili, ale bodliak sa môže popýšiť antioxidačným, protizápalovým a diuretickým účinkom. Podieľa sa taktiež aj na tvorbe nových buniek a tiež redukuje únavu organizmu.
 4. praslička roľná – Výťažok z prasličky dodáva produktu Detox Deotic 30 i podporný účinok v oblasti tvorby tkanív. Vzhľadom na obsah kysličníka kremičitého a kovových stopových prvkov, mnohí odborníci sa zhodujú na tom, že táto rastlina má aj pozitívny vplyv na zvýšenú prostatu, cysty a kamene tvoriace sa v močových cestách.
 5. túžobník brestový – Túžobník sa podieľa na znižovaní prekyslenia organizmu. Ak máte problémy, ako je napríklad zápal žalúdka či žalúdočné vredy, tak táto rastlina lieči príznaky týchto problémov. V neposlednom rade pacienti trpiaci reumou, ktorí pociťujú značné bolesti, si taktiež prídu na svoje.
 6. žihľava – Žihľava je jedna z najznámejších liečivých rastlín. Jej najpriaznivejšie účinky pocítia najmä ľudia trpiaci prostatou. Jej iné priaznivé účinky tkvejú v jej antioxidačnom, diuretickom a protizápalovom efekte.
 7. lopúch väčší – Pri tejto rastline môžeme hovoriť o protizápalových, antioxidačných či diuretických účinkoch. Okrem toho je jeho obsahom aj veľké množstvo uhľovodíkov, nasýtených tukov, bielkovín či rastlinných sterolov.
 8. riasa mechúrkovitá – Táto rastlina je dôležitá najmä vďaka vysokému obsahu jódu, ktorý je dôležitý z hľadiska chudnutia, podpory metabolizmu či spaľovania tukov.
 9. rozmarín – Jeho najdôležitejšie účinky tkvejú v antioxidačnom a stimulačnom efekte či znižovaní únavy.
 10. jaseň – Výťažok z tohto stromu obsiahnutý v produkte Detox Deotic 30 je dôležitý najmä kvôli jeho protizápalovým a analgetickým účinkom.
 11. zelený čaj – Zelený čaj obsahuje polyfenoly, teda antioxidanty zodpovedná za znižovanie toxínov v našom organizme.
 12. feniklové semienka – Možno ste netušili, ale tieto semienka majú diuretické, spaľovacie a stimulačné účinky.
 13. ananás – Jeho hlavný účinok tkvie v odstraňovaní toxínov, avšak nemôžeme zabudnúť ani na vitamíny a minerálne látky v ňom obsiahnute: C, B6, B1, sodík, draslík, horčík, mangán a železo. Najdôležitejší je však enzým bromelaín, ktorý odstraňuje parazity z nášho tela.
 14. borievka – Okrem antioxidačných účinkov môžeme hovoriť aj o pozitívnych účinkoch v oblasti psychického vyčerpania, celulitídy, bolesti svalov, napätia či obezity.
 15. púpava – Možno vás prekvapí jej antioxidačný účinok. To znamená. že sa podieľa na odstraňovaní toxických látok z obličiek, pečene a zo semenníkov.
 16. šťaveľ – Šťaveľ patrí k ôsmim najúčinnejším rastlinám na svete. Pochváliť sa môže antioxidačným, protizápalovým a diuretickým účinkom. Pomáha aj pri prečisťovaní krvi od toxických látok.
 17. škardovka bradatá – Vedci zistili, že v tejto rastline sa nachádza flavonoid, ktorý pôsobí na ľudské telo svojím antioxidačným a antibakteriálnym účinkom.
 18. turanec kanadský – Táto rastlina sa môže pochváliť aj v oblasti liečby gastrointestinálnych ochorení a hnačiek. Samozrejmosťou sú už antioxidačné a diuretické účinky.
 19. rumanček kamilkový – Rumanček sa osvedčil aj v liečbe gastrointestinálnych problémov, zápalových ochorení či ochorení kože v dôsledku prítomnosti baktérií.
 20. citrónový list – Jeho obsahom je vitamín P – citrín. Je výborným antioxidantom a pôsobí aj proti rakovinotvorným bunkám. Vďaka svojim zložkám sa podieľa aj na čistení krvi.
 21. reďkev čierna – Reďkev je známa najmä svojimi antibakteriálnymi účinkami. Chráni naše telo pred škodlivými bacilami, ako sú streptokok či stafylokok.
 22. višňa – Výťažok z višne pomáha organizmu svojimi antioxidačnými, diuretickými, protizápalovými či antiseptickými účinkami.
 23. černicový list – Okrem svojich antioxidačných účinkov sa podieľa na udržiavaní normálnej telesnej hmotnosti či znižovaní cholesterolu v krvi.
 24. koreň z jahody – Čo od neho čakať? Antioxidačné, laxatívne účinky, podpora správnej funkcie nervového systému, znižovanie vysokého krvného tlaku či prevencia proti strate pamäte.
 25. oregano – Obsahuje thymol a kyselinu rozmarínovú, ktoré patria medzi najúčinnejšie antioxidanty.
 26. artičoky – Obsahujú veľké množstvo antioxidantov, ktoré pomáhajú aj správnemu fungovaniu tráviaceho systému. Okrem toho obsahujú aj vitamín K.
 27. petržlenová vňať – Vysoká koncentrácia chlorofylu, ktorý má antibakteriálne účinky. Okrem toho v nej nájdeme aj vitamíny A, K, B12, C a betakarotén.
 28. cesnak – Je jedným z najlepších antioxidantov vôbec. Obsahuje asi 400 užitočných látok. Taktiež je zodpovedný za znižovanie množstva tuku v krvi.
 29. zeler – Je známy svojimi diuretickými, antioxidačnými či pozitívnymi účinkami na tráviaci systém. Pomáha aj diabetikom, a to tým, že upravuje hladinu inzulínu v ich tele.
 30. cibuľa – Obsahuje polyfenoly alebo kvercetín, ktoré predstavujú skvelé antioxidanty.

Užívanie a dávkovanie

Prípravok Detox Deotic 30 predstavuje detoxikačný doplnok v tekutej forme a užívať by sa mal 1-krát denne v objeme 20 ml, a to najlepšie pred obedom alebo hlavným chodom dňa. Táto dávka by mala byť rozriedená v tekutine. Odborníci tvrdia, že detoxikačná kúra by mala byť podstúpená 3-4-krát do roka. Čo sa týka samotnej dĺžky užívania, tak tá závisí od objemu prípravku Detox Deotic 30, ktorý ste si zakúpili, pretože sa vyskytuje v rôznych objemových formách a to:

 • 500 ml
 • 1000 ml
 • 1500 ml

Kedy by sme mali podstúpiť detoxikačnú kúru?

 1. pri obezite
 2. pri zápche
 3. pri strate pamäte
 4. pri slabej koncentrácii
 5. pri zlej nálade
 6. pri bolestiach hlavy
 7. pri podráždenosti 
 8. pri nepokojnom spánku 
 9. pri spomalenom trávení

Prečo je nutná detoxikácia?

 1. pôsobí proti starnutiu
 2. posilňuje imunitný systém
 3. znižuje stres
 4. zvyšuje energiu
 5. zlepšuje metabolizmus
 6. pomáha pri redukcii nadbytočných kíl
 7. navodzuje pocit zdravia
 8. zlepšuje koncentráciu 

Skúsenosti ľudí užívajúcich Detox Deotic 30

Detox Deotic 30 je snáď najkomplexnejším produktom v oblasti detoxikácie. Na trhu človek nenájde produkt, ktorý by obsahoval až 30 zdraviu prospešných látok. Dlhodobé užívanie tohto prípravku ľudia naozaj pociťujú na svojom tele, a preto aj lekári odporúčajú ľuďom tento prípravok. Detoxikáciu by určite nikto nemal podceňovať. Tento produkt je výnimočný aj tým, že obsahuje veľmi široké spektrum zdraviu prospešných látok nie len v oblasti detoxikácie. Veľké množstvo výťažkov z rastlín totiž pomáha aj pri tráviacich problémoch či problémoch s krvným tlakom.

Ak máte cukrovku či potrebujete prečistiť vašu krv, Detox Deoti 30 vám v tomto určite pomôže. A čo by sme k tomu všetkému ešte dodali? Detoxikačný tekutý prípravok Detox Deotic 30 je založený čisto na prírodnej báze, čo je pre váš organizmus kľúčové, pretože prírodné látky organizmus vstrebe prirodzene rýchlejšie, a teda aj účinok nastúpi oveľa skôr ak pri iných syntetických látkach.

Detox Deotic 30 patrí medzi tie moderné prípravky, ktoré sa snažia čerpať z prírody jej najväčšie bohatstvo, a to prospešné látky pre ľudský organizmus.

stressfix

 • 48€.9/balenie
 • 60 tabletiek
  ☑️-Zníženie stresu
  ☑️-Silnejšia psychika
  ☑️-Kvalitný spánok
 • 📢+Zľava 4,9 eura(10%)
  (Vložte dusevnezdravie do poznámky)
zerex ultragold

 • 65€/balenie
 • 120 tabliet
  ☑️-Lepšia erekcia
  ☑️-Dlhodobý prínos
  ☑️-Zlepšenie sexuality
 • 📢+Zľava 5 eur
  (Vložte ULTRA5 do poznámky)
detoxactive

 • 14€.49/balenie
 • 45 tabletiek
  ☑️-Lepšia erekcia
  ☑️-Predĺženie styku
  ☑️-Zvýšená chuť na sex
 • 📢+Ušetríte až 19 eur
  (Pri kúpe štyroch balení)

Vybrané zdroje:

4.4/5 - (5 votes)

Reply