Chudnutie bez diéty

Najlepšie si upravíte postavu bez diéty

Leto ešte len prednedávnom skončilo a my už opäť píšeme o chudnutí a diéte? O tom, čo sa zvykne držať najmä pred letom, aby mali ženy vyrysované postavy do plaviek a muži mali o pivné bruško menej? Chudnutie, o ktorom chceme hovoriť sa však netýka len leta. Nie je to len nárazová, rýchla a dočasná vec.

Diéta. Práve pri nej je veľmi častá chyba, ktorú robí mnoho ľudí tá, že si myslia, že obmedzením stravy schudnú a postava im ostane stále rovnaká. Omnoho častejšie sa však stáva, že obmedzením stravy človek skutočne schudne, no keď sa začne stravovať normálne, váha sa mu vráti do pôvodného stavu, či prípadne mu pribudne ešte viac kíl ako mal pred samotnou diétou. Tento jojo efekt ale nehrozí pri chudnutí, o ktorom budeme písať ďalej.

Vedeli ste že?….

StressFix je inovatívny produkt plný bylín, vitamínov a minerálov navrhnutých tak, aby ste očistili svoju myseľ od stresu, znížili vplyv psychických ochorení a zároveň mali plnohodnotný spánok?

Ako však na to, aby bola koza celá aj vlk sýty? Ako dosiahnuť schudnutie bez rapídnych diét, pri ktorých sa musíte premáhať, aby ste ich vôbec vydržali do konca? Chce to zmenu životného štýlu, zmenu návykov.

Tipy

Strava

Áno, dávame ju na prvé miesto, pretože jej zloženie je pri redukcii váhy najdôležitejšia položka. Základ je stravovať sa zdravo. Neobmedziť sa len na mesačnú konzumáciu ryže s vodou (metaforicky povedané). Prípadne nedržať diéty typu konzumácie len ovocia, alebo len zeleniny. Jesť treba takmer všetko, no s mierou.

Základné potraviny, ktoré by mali patriť do vášho jedálnička sú samozrejme zelenina a ovocie. Taktiež napríklad celozrnné pečivo, ryža, kuracie mäso, bravčové mäso, hovädzie mäso (najmä z mladých zvierat). Strukoviny, obilniny, bylinkové čaje, čistá neperlivá voda (vzdať sa sladkých vôd, či sladených nápojov). Vynechať by ste mali biely rafinovaný cukor, biele pečivo, sladkosti, slané pochutinky (samozrejme, v malom množstve a len občasne ich môžete konzumovať, len ich nejesť na dennom poriadku). Mlieko a mliečne výrobky môžete konzumovať, ale s ich konzumom to nepreháňať. Veľmi vhodné je tiež jedlá pripravovať na masle, nie na oleji, a preferovať skôr dusenie alebo pečenie pred vyprážaním.

Takže nie obmedzovanie vášho organizmu v potrave, ale prijímanie dostatok potravy na to, aby telo pracovalo, a zároveň aby ste ho nezaťažovali, je jedným z kľúčov k lepšej postave.

Vyskúšajte StressFix

Ak vám záleží na svojom psychickom aj fyzickom zdraví, mali by ste zbystriť pozornosť. StressFix prichádza ako revolučná zmena pri starostlivosti o dušu, myseľ a v konečnom dôsledku aj telo.

Obsahuje až 14 zložiek vo vysokých dávkach a stojí iba 48,9 eur za 60 kapsúl. Dokáže kompletne nahradiť všetky užívané preparáty. Jeho silné zbrane – efektívne napomáha pri psychických ochoreniach, pôsobí proti stresu a skvalitňuje spánok. Prečítajte si recenziu

Zloženie:

 • Medovka lekárska (250 mg), Levanduľa lekárska (150 mg), Valeriána lekárska (100 mg), Slncovka kalifornská (100 mg), Mučenka opletavá (100 mg),
 • Vitamín B2 (1,2 mg), Vitamín B6 (2,2 mg), Vitamín B9 (400 ug), Vitamín B12 (4 uq), Vitamín D3 (600 I.U.), Vitamín E (10 mg),
 • Magnézium (200 mg), Zinok (12 mg), Železo (6 mg),

Pitný režim

Nezabúdajte naň. Do dňa je nutné vypiť minimálne 2 litre vody. Pozor, vody! Nezarátava sa do toho mlieko, káva, džúsy…

Tip na raňajky

Na účinné chudnutie sa na raňajky odporúča vypiť pohár vody so šťavou z citróna, alebo si dať zopár mesiačikov (prípadne celý) grapefruit. Grapefruit aj citrón dokážu naštartovať metabolizmus a telo je pripravené spaľovať tuky svižnejšie. A čo je najhlavnejšie – preč so sladkými minerálkami a vodami!

Pohyb

pohyb

Samozrejme pohyb je druhá zložka, ktorá je pri chudnutí podstatná. Dostatok pohybu na čerstvom vzduchu a pravidelné cvičenie zlepší nie len fyzickú kondíciu ale aj tú psychickú. Potrebujete ísť napríklad do obchodu? Ste zvyknutí, že si sadnete za volant a odveziete sa tam, hoci je obchod od vášho bydliska len pár minút peši? Preč s tou lenivosťou a zájdite tam peši! Hoci sa môže zdať, že to asi veľké zmeny nenarobí, uvidíte, ako vám čerstvý vzduch a trocha pohybu urobí dobre. Za veľmi účinné pri redukcii váhy napríklad v oblasti stehien, lýtok a brucha je skákanie cez švihadlo. Pravidelný aspoň polhodinový beh formuje celú postavu.

Vzorový jedálniček

Raňajky: na raňajky si môžete dať napríklad jogurt s ovsenými vločkami, omeletu z vajíčok a k tomu zeleninu s celozrnným pečivom, prípadne ryby.

Desiata: nejaký rýchly zdravý snack v podobe zeleniny, alebo ovocia – napríklad banány, jablko, grapefruit, pomaranč.

Obed: kuracie mäso s ryžou a zeleninou, losos na masle so zemiakmi, hovädzí steak so zemiakmi, cestovinový šalát so zeleninou a kuracím mäsom.

Olovrant: šunka so zeleninou a celozrnným pečivom, cottage syr, nízkotučný syr a zelenina.

stressfix

 • 48€.9/balenie
 • 60 tabletiek
  ☑️-Zníženie stresu
  ☑️-Silnejšia psychika
  ☑️-Kvalitný spánok
 • 📢+Zľava 4,9 eura(10%)
  (Vložte dusevnezdravie do poznámky)
zerex ultragold

 • 65€/balenie
 • 120 tabliet
  ☑️-Lepšia erekcia
  ☑️-Dlhodobý prínos
  ☑️-Zlepšenie sexuality
 • 📢+Zľava 5 eur
  (Vložte ULTRA5 do poznámky)
detoxactive

 • 14€.49/balenie
 • 45 tabletiek
  ☑️-Lepšia erekcia
  ☑️-Predĺženie styku
  ☑️-Zvýšená chuť na sex
 • 📢+Ušetríte až 19 eur
  (Pri kúpe štyroch balení)

Večera: kurací vývar s cestovinou, vajíčka na tvrdo a zelenina, ochutený tvaroh, tuniak v konzerve.

5/5 - (3 votes)

Reply