Krásna a Múdra

Krásna a múdra: doplnok, ktorý Vám naštartuje telo!

Krásna a múdra to je produkt, ktorý v sebe obsahuje zmes zložiek vďaka, ktorým naštartujete nielen vaše telo y vnútra ale prejaví sa aj na Vašej vonkajšej kráse. Je to komplexný produkt, ktorý sa postará o Vašu myseľ, pomôže Vám doladiť krivky a navyše pomôže aj s kilami navyše. Krásna a múdra je výživový doplnok vo forme kapsúl, ktorých obsahom sú čisto prírodné zložky. Všetky bylinky pochádzajú prevažne zo Stredomoria, Južnej Ázie a Ameriky. Všetky zložky a ich účinky sú pre ľudstvo známe už po stáročia avšak až tento produkt je kombináciou toho najlepšieho aby bol dosiahnutý komplexný výsledok. Vďaka doplnku naštartuje vaše telo z vnútra, čo sa prejaví aj navonok vaším mladistvým a zdravým vzhľadom.

Charakteristika, alebo ako krásna a múdra vlastne funguje?

Krásna a Múdra je produkt vhodný pre všetky nás, ktoré trápia každodenné problémy so svojou nespokojnosťou. Každá si nájde niečo, čo by mohlo byť na našom tele lepšie, krajšie a čo by sa dalo zdokonaliť. Kombinácia byliniek obsiahnutá v doplnku sa zameriava na nedostatky v oblasti lámavosti vlasov, problémami s pleťou, nespokojnosťou s veľkosťou poprsia a v prípade ak pociťujete oslabenú imunitu, zhoršenú pamäť, či nedostatok životnej energie.

Zloženie

Produkt krásna a múdra je zložený z čisto prírodných zdrojov. Medzi jeho zložky patrí:
 • Palma plazivá: je to malá palma, ktorú v Severnej Amerike používali indiáni kvôli jej liečebným účinkom. Jej bobule v sebe totižto obsahujú olej s mastnými kyselinami, ktoré sú dôležité a priaznivo vplývajú na orgány potrebné k reprodukcii. U žien je tiež účinný v prípade nežiaduceho ochlpenia a napomáha pri probléme s vypadávaním vlasov. Okrem toho, že pôsobí aj ako afrodiziakum, má vplyv aj na veľkosť poprsia. Tento plod patrí k najviac používaným doplnkov výživy
 • Senovka grécka: senovka je vhodná na posilnenie organizmu v období zníženej imunity. Jej semená sú skvelým zdrojom bielkovín, minerálnych látok a vitamínov. Sú veľmi účinné pre zdravú funkciu prsníkov, keďže podporujú ich rast imitáciou estrogénu a stimuláciou prolaktínu.
 • Angelika: ženský ženšen: rastlina veľmi účinná pri odstraňovaní gynekologických problémov. Napomáha pri nastoľovaní hormonálnej rovnováhy, pri nepravidelnej menštruácii a návaloch. Niektoré klinické štúdie ukázali, že rastlina má až 1.7 krát vyššie analgetické účinky ako aspirín. Okrem iného je rastlina vhodná aj pri odstraňovaní únavy, spevňuje svaly a zvyšuje imunitu.
 • Benedikt lekárksky: jedná sa o rastlinu podobnú senovke gréckej. Podporuje trávenie, má antibakteriálne účinky a upravuje činnosť žalúdka.
 • Damiána: Ratlina rozšírená najmä v Severnej Amerike svojím vzhľadom pripomína náš rumanček. Má využitie najmä v stavoch depresie, pri zápale močových ciest, nedostatku testosterónu a pro problémoch s prostatou. Preto je obľúbená nielen u žien ale aj mužov. Vďaka svojím pozitívnym energizujúcim účinkom sa v súčasnosti začala používať ako zložka energetických či afrodiziakálnych potravinových doplnkov a nápojov.
 • Ginko biloba: pre všetkých známa rastlina najmä svojím účinkom na pamäť človeka. Okrem iného je účinná pri problémoch ako oslabená imunita, bolestiach hlavy, stavoch depresie, artritíde a v niektorých prípadoch aj pri poruchách potencie. Ginko je aj skvelým ochrancom pred infarktom a mozgovými príhodami.
 • Spirulina: jedna zo superpotravín, ktorá je obľúbená najmä vďaka vysokému obsahu bielkovín. Z tohto dôvodu je ideálnou pre športovcov a starších ľudí. Napomáha pri regenerácii organizmu a kontrole váhy. Obsahuje totižto aminokyselinu fenylalanín, ktorá pomáha kontrolovať a znižovať apetít do jedla. Je to výborné probiotikum a tiež zdroj detoxikácie.
 • Extrakt zo zeleného čaju: zelený čaj je výborným zdrojom katechínov, ktoré majú skvelý účinok v oblasti stimulácie centrálnej nervovej sústavy, zlepšujú obranyschopnosť a pôsobia proti starnutiu organizmu. Výťažok zo zeleného čaju je výborný urýchľovač metabolizmu preto je vhodný a účinný aj pri redukcii hmotnosti.
 • Resveratrol: prírodný antioxidant, ktorý sa vyskytuje v mnohých druhoch ovocia a zeleniny. Vďaka svojím antioxidačným účinkom skvelo pôsobí na ľudské zdravie a predlžuje život.
 • Malinový ketón: Sú to výťažky z malín, ktoré sú populárne najmä vďaka svojím účinkom pri redukcii hmotnosti. Obsahuje vitamín C, betakarotén a anthocyaníny, ktoré sú známe vďaka svojím detoxikačným účinkom. Okrem toho, že priaznivo bojujú s našou hmotnosťou, sú výborným zdrojom energie.
 • Vitamín C: známy antioxidant, nápomocný pri zvýšení obranyschopnosti organizmu
 • Vitamín E: voláme ho aj vitamín mladosti, pretože ako antioxidant chráni organizmus pred pôsobením voľných radikálov. Je veľmi obľúbený v kozmetickom priemysle kvôli svojím regeneračným a hydratačným účinkom na pleť. Je skvelým pomocníkom pre zdravé vlasy a zodpovedá aj za zdravý rast a vývin svalov. Okrem iného má aj pozitívne účinky v oblasti tráviaceho a nervového systému.

Ako krásna a múdra funguje

 Vďaka kombinácii rastlín obsiahnutých v produkte, krásna a múdra priaznivo vplýva na rast poprsia. Má antibakteriálne, preventívne, detoxikačné a regeneračné účinky. Zložky celkovo posilňujú organizmus. Vďaka zloženiu a vyváženosti napomáha aby ženské telo bolo nielen krásne ale aj plné energie a zdravé. Pravidelné užívanie produktu sľubuje harmonické fungovanie tela a proporcionalitu psychickej a fyzickej stránky. Kapsule by ste mali užívať minimálne 2 mesiace a potom kúru prerušiť na dobu jedného mesiaca. Denná odporúčaná dávka je 3 kapsule denne, pričom kúru je možné opakovať niekoľkokrát za rok.

Typy produktov

krasna-a-mudra-produkt-

Výživový doplnok krásna a múdra sa ponúka v troch prevedeniach v závislosti od veľkosti balenia. Produkt si môžete kúpiť buď v balení po 30, 90, alebo 180 kapsúl, ktoré vám vydržia po dobu dvoch mesiacov. Cena za balenia sa pohybuje v závislosti od množstva od 15,58 Eur za najmenšie balenie až po 45,42 Eur za 180 kusové balenie.

Náš názor

Na základe recenzií od žien užívajúcich produkt, môžeme povedať, že produkt krásna a múdra je niečo čo stojí za vyskúšanie. Skúsenosti z užívaním sú pozitívne a ženy zaznamenali pri pravidelnosti užívania pozitívne účinky v oblasti zväčšenia poprsia, zvýšenia energie a tvarovaní tela. Produkt obsahuje kombináciu čisto prírodných zložiek, ktoré sú už od dávna známe pre svoje pozitívne účinky na zdravie. Krásna a múdra je produkt v ktorom nájdete kombináciu toho najlepšieho v jednom produkte.

Dôležité informácie

krasna-a-mudra-kopirovat

Z hľadiska užívania výrobok nie je vhodný pre ženy mladšie ako 18 rokov a pre tehotné a dojčiace ženy. Pozor by si mali dávať aj ženy, ktoré by mohli reagovať precitlivelo na jednu zo zložiek obsiahnutých v kapsulách. Tak ako pri všetkých doplnkoch výživy dbajte na to, že produkt nie je náhrada zdravej a vyváženej stravy.
4.6/5 - (5 votes)

Reply