Detoxikačné náplaste

Detox s náplasťami nefunguje

Popis

Detoxikácia organizmu, pojem ktorý je pod vplyvom nášho životného štýlu skloňovaný čoraz častejšie. Dnešná rýchla doba kedy ľudia nemajú čas sa zastaviť a vychutnávať si jedlo, poprípade sa spoliehajú na jeho najrýchlejšiu formu, fastfoodov sa postupom času stretnú s problémami s trávením, vyprázdňovaním a pocitom ťažkosti. Časom začnú pociťovať, že ich organizmus je zanesený toxínmi a obzerajú sa po možnostiach ako prečistiť a znovu naštartovať svoje telo. Jednou z foriem detoxikácie, ktorá je ponúkaná na trhu sú detoxikačné náplaste.

Čo detoxikačné náplaste sú a ako fungujú?

Detoxikačné náplaste sa vyrábajú podľa čínskych liečiteľských tradícií a slúžia na vnútorne prečistenie tela pomocou kože. Vo väčšine prípadov sa aplikujú na nohy, ale stretávame sa aj s náplasťami ktoré sa dávajú na iné časti tela ako kolená, driek, lakeť a iné. V niektorých prípadoch sa aplikujú na akupunktúrne body poprípade na miesta, ktoré nás trápia bolesťou.

Zloženie Kinoki náplastí

kinoki

Zloženie detoxikačných náplastí sa rozlišuje v závislosti od výrobcu, ktorý náplaste ponúka. Jedným s najčastejšie skloňovaným výrobcom na internetových stránkach a pravdepodobne obľúbeným z hľadiska týchto náplastí sú Kinoki náplaste. Tieto náplaste obsahujú bambusový ocot, turmalín, vitamín C, dextrín, strom vinegar tree, chitosan, extrakty z bylín, zázvor a morskú soľ.

Ako detoxikačné náplaste fungujú?

Detoxikačné náplaste sa považujú za bezpečnú neinvazívnu formu detoxikácie tela. Náplaste podporujú absorpciu toxínov a nebezpečných látok v našom tele prostredníctvom našej pokožky. Medzi oblasti ktoré by v pozitívnom zmysle mali ovplyvniť aplikovanie týchto náplastí je:
  • zlepšenie duševného a fyzického stavu tela
  • odstránenie toxínov a škodlivých látok z tela
  • prečistenie pečene, hrubého čreva a celého tela
  • zlepšenie cirkulácie krvi
  • zlepšenie metabolizmu a spánku
  • posilnenie imunity
  • zvýšenie energie a zníženie svalových bolestí

Detoxikačné náplasti by sa mali nalepiť na chodidlá pred spánkom, každý deň počas niekoľkých dní. V noci náplasti vykonávajú absorbciu toxínov a následne ráno ich môžeme s chodidiel odlepiť, pričom vidíme podľa sfarbenia množstvo toxínov a škodlivín odstránených z nášho tela. Náplaste by mali byť prilepené na oboch chodidlách 6 – 10 hodín odporúča sa ich aplikácia minimálne po dobu od 2 týždňov do 2 mesiacov.

Typy produktov

 Výrobcovia náplastí sa odvolávajú na tradičnú čínsku medicínu a postupe pri výrobe týchto náplastí. Čo sa týka cenovej relácie v akej sa detoxikačné náplaste pohybujú, je to v rozmedzí od 2 Eur za 10 kusov pomerne obľúbených kinoki náplastí až po 19 Eur za 14 kusov v prípade náplastí výrobcu Dr. Plaster.
Alkalio Vám navráti pocit sily, vitality ale hlavne zdravia v podobe prospešných a nevyhnutných látok, ktoré potrebuje telo hlavne v akomkoľvek stresovom období

Náš názor

Existujú rôzne fóra, či už priamo na stránke výrobcu daných náplasti alebo iné stránky ktoré sa zaoberajú témou a otázkami fungovania tohto druhu detoxikáxie. Na prvý pohľad najmä ak sa pozriete priamo na stránku výrobcu sa stretávame s prevažne pozitívnymi reakciami na účinok týchto náplastí avšak v mnohých prípadoch sa jedná pravdepodobne o recenzie a komentáre predajcu. V prípade ak sa na hodnotenie detoxikačných náplastí pozrieme hlbšie a odpoveď hľadáme na strane odborníkov, tam už vyjadrenia nie sú také pozitívne. Je však na vás či túto formu detoxikácie vyskúšate alebo nie. Nášj názor je, že si nevieme celkom predstaviť ako nalepenie náplasti môže detoxikovať organizmus z vnútra. Veď aj pri náplastiach kinoki je odporúčanie, že detoxikácia bude o to účinnejšia ak bude podporená detoxikáciou prostredníctvom úpravy stravovania. Nie je to náhodou tak, že detoxikácia bude účinná práve vtedy ak upravíme len stravovanie , a jedálníček si na určitú dobu odľahčíme výberom detoxikačných potravín?

 Samozrejme, že to tak je. Kúpením detoxikačných náplastí oberiete akurát svoju peňaženku. častu sa argumentuje ,,zašpinenými,, sáčkami. Vedzte, že je to len od potu. Ako keby ste dali sačok čaju do vody a on by sa nemal vylúhovať….

Dôležité informácie a upozornenia

Náplaste by nemali byť používané tehotnými a dojčiacimi ženami. Nepoužívajte náplasti na otvorené rany, oči, tvár, citlivú alebo podráždenú pokožku. Nezabúdajte, že náplaste slúžia len na jednorázové použitie.
3.9/5 - (7 votes)

Reply