StressFix – očistite si najprv psychiku až potom telo

Následky dnešnej doby nielen na fyzické, ale i duševné zdravie človeka sa nemôžu porovnávať s tými, ktoré ľudia pociťovali v minulých dobách. Moderné 21. storočie na jednej strane prináša rôznorodosť a de facto neobmedzené možnosti, no prichádza s ňou aj krutá daň v podobe momentálne najväčšieho nepriateľa ľudstva, ktorým je stres. Stres je hlavnou príčinou takmer každého problému, pričom negatívne ovplyvňuje hlavne našu psychiku, čo môže v konečnom dôsledku viesť k rôznym psychickým a fyzickým ochoreniam. Kvalitné duševné zdravie je základom zdravého fungovania, keďže iba s ním si môže človek užiť život naplno.

Naše hodnotenie:90% ⭐⭐⭐⭐🌟
Účinkuje?⏱️ Áno, cca do 2 hodín
Aké je zloženie?🍀Čisto prírodné, až 5 bylín a 9 vitamínov a minerálov
Balenie a doručenie📦 Diskrétne a pomerne rýchle
Pôsobí na tetániu?✅Na tetániu výborné
Pôsobí na upokojenie✅Ukľudnuje už od 30 minút
Pôsobí na spánok?✅Áno, ale odporúčame 4 kapsule pred spaním
Pôsobí proti depresii?✅Áno, výborný je aj v kombinácii s antidepresívami
Koľko stojí?💡StressFix 1 balenie 48,9 eur
💡StressFix 2 balenia 89,9 eur
💡StressFix 3 balenia 124,9 eur
Zľava💰 Áno, 10% zadajte do objednávky „bez stresu“➡️
Vedľajšie účinky:🔥Nepociťovali sme žiadne
Odporúčanie🛑Neužívať do 12 rokov

StressFix sa postará o vašu psychiku

Duševné zdravie je veľmi krehké. Stačí iba jeden dôvod alebo hŕstka kopiacich sa menších problémov a zrazu sa môže nalomiť a tým znížiť kvalitu nášho života. Zdravie našej psychickej stránky nie je zaručené, musíme sa o neho starať podobne ako sa staráme o náš imunitný systém. O spôsoboch starostlivosti o naše psychické blaho rozhodujeme sami a je teda na nás, ako začneme bojovať proti silným negatívnym vonkajším vplyvom. O našu psychiku je nutné starať sa pravidelne, zveľaďovať ju, a tak nedávať šancu stresu, aby nás úplne pohltil. Dnes už môžeme jednoznačne povedať, že stres je príčinou mnohých duševných i fyzických ochorení. Je však možné so stresom efektívne bojovať?

 Perfektným bojovníkom proti stresu a z neho vyplývajúcim problémom je výživový doplnok StressFix. Ide o mimoriadne unikátny produkt, pretože žiadny podobný na trhu nenájdete . Jeho dominantnou výhodou je zloženie, ktoré je výlučne založené na prírodnej báze. StressFix vďaka svojmu širokému spektru zdraviu prospešných látok efektívne pôsobí na centrálny nervový systém, čo sa prejavuje nielen na upokojení mysle, ale napríklad aj na zlepšovaní duševnej kondície a schopnosti sústrediť sa.

Dávajte si vždy pozor na podvodné prípravky. StressFix sa snaží byť naozaj prínosný pre vaše zdravie a preto musí spĺňať náročné požiadavky na kvalitu, čo má podložené potrebnými certifikátmi a skúškami. Z našej stránky vedú odkazy iba na oficiálny eshop. Oficiálny eshop tu

 

Na to, aby sme si zabezpečili optimálnu funkciu nervovej sústavy a kvalitné duševné zdravie, potrebujeme byť v duševnej rovnováhe, k čomu nám vie výživový doplnok StressFix dopomôcť. Starostlivosť o našu psychiku je nesmierne dôležitá a jej zanedbanie môže mať negatívny vplyv na všetky oblasti ľudského života. Ak budete dodržiavať zásady správnej duševnej hygieny a k tomu užívať doplnok StressFix, vedzte, že množstvo stresu vo vašom živote bude výrazne menej, čo sa odrazí aj na absencii rôznych psychických a fyzických problémov. Príkladom môže byť dokonca aj posilnená obranyschopnosť organizmu, čo znamená výrazne nižšie riziko fyzických zdravotných problémov.

Zloženie je prírodné

StressFix sa môže pochváliť špeciálnym zložením, ktoré je výlučne prírodné a navrhnuté tak, aby spĺňalo požiadavky človeka v náročnej stresujúcej dobe. Jeho obsahom sú najliečivejšie rastliny na duševné zdravie človeka. Každá z použitých rastlín ponúka unikátne priaznivé účinky na psychiku. Účinky liečivých rastlín sú doplnené aj dôležitými vitamínmi a minerálnymi látkami, bez ktorých sa náš organizmus a najmä psychika, jednoducho nezaobíde.

Zloženie StressFixu predstavuje extrakt až ku 10:1. To znamená že obsah účinných látok je až 10x vyšší ako v konkurenčných baleniach.

stressfix

Vyskúšajte originálny a prírodný produkt, ktorý vám výrazným spôsobom napomôže získať stratené psychické zdravie a zlepšiť kvalitu života. 14 zložiek v 1? kapsule bude neustále pracovať vo váš prospech.

Získate:

 • ➡️lepší spánok, menej nervozity, eliminujete stres, znížite depresiu a pod.
 • ➡️od 48,9e za 60 kapsúl
 • ➡️možnosť 10% zľavy ak zadáte kupón bezstresu
Chcem v zľave

Samotné unikátne  zloženie doplnku StressFix vytvára najefektívnejšiu kombináciu, ktorá priaznivo pôsobí na náš centrálny nervový systém . Poďme sa spoločne pozrieť na bohaté rastlinné zloženie StressFixu:

V dennej odporúčanej dávke 4 kapsuly sa nachádza:

 • Medovka lekárska 250 mg
 • Levanduľa lekárska 150 mg
 • Valeriána lekárska 100 mg
 • Slncovka kalifornská 100 mg
 • Mučenka opletavá 100 mg

Okrem liečivej sily rastlín nám doplnok StressFix ponúka aj nasledovné esenciálne minerálne látky a vitamíny:

 • magnézium (horčík) 200 mg
 • zinok 12 mg
 • železo 6 mg
 • vitamín B2 1,2 mg
 • vitamín B6 2,2 mg
 • vitamín B9 400 mcg
 • vitamín B12 4 mcg
 • vitamín D3 (cholekalciferol) 600 IU
 • vitamín E 10 mg

Kombinácia vyššie uvedených účinkov liečivých rastlín, vitamínov a minerálnych látok je to najlepšie, čo môžeme pre našu psychiku urobiť. Prečítajte si nižšie, aké benefity majú jednotlivé látky v StressFixe.

Medovka lekárska

medovka lekárska

Medovka lekárska po latinsky Melissa officinalis L. je na našom území bežne sa vyskytujúcou rastlinou. Ľudia ju čoraz viac pestujú zámerne, pretože disponuje mnohými, najmä upokojujúcimi účinkami. Do tohto spektra účinkov patrí zmierňovanie búšenie srdca, reguluje náladu, pomáha telo a myseľ zrelaxovať, urýchľuje zaspávanie a celkovo prispieva ku kvalitnejšiemu spánku. V StressFxe sa nachádza extrakt z medovky, čo je najsilnejšia forma rastliny.

Levanduľa lekárska

levandula lekárska

Latinský názov levandule znie Lavandula officinalis. Aj toto je rastlina, ktorú mnohí dobre poznajú či už z upokojujúcich vankúšikov, čajov alebo z dekorácií. Už z vrecúšok, ktoré sa plnia levanduľou určite viete vydedukovať, že rastlina bude mať sedatívne účinky. Má blahodarné účinky na nervový systém, utišuje a upokojuje, disponuje protispazmatickými (protikŕčovitými) účinkami, reguluje náladu. V StressFixe sa nachádza v podobe extraktu, ktorý sa považuje za najsilnejšiu formu liečivých rastlín.

Valeriána lekárska

valeriána lekárska

Latinsky Valeriana officinalis, tradične Kozlík lekársky je pre niektorých zrejme neznámou rastlinou, ale aj táto rastlina sa bežne vyskytuje na našom území. Podobne ako predchádzajúce rastliny, aj táto má pozitívny vplyv na psychiku človeka. Mimoriadne účinky prejavila v spánkovej oblasti, preto sa používa ako alternatívna liečba na poruchy spánku. Skracuje dobu zaspávania, zmierňuje časté prebúdzanie sa a znižuje frekvenciu búšenia srdca, ktorá je spôsobená panickou úzkosťou alebo stresom. Z toho dôvodu sa používa aj pri depresívnych stavoch alebo dlhodobom pociťovaní smútku. Uvoľňuje nielen myseľ, ale aj telo, pomáha odstraňovať kŕče, stuhnutosť a svalové kŕče. 

Slncovka kalifornská

slncovka kalifornská

Po latinsky Eschscholzia californica je bylina, ktorá, už z názvu, pochádza z Ameriky, ale pestuje sa aj u nás. Medzi jej benefity patrí pôsobenie na receptory v mozgu, ktoré sú zodpovedné za tvorbu a prenos hormónov šťastia. Zvyšuje koncentráciu, upokojuje a stará sa o navodenie a udržanie dobrej nálady. Z toho dôvodu sa používa aj na zmiernenie príznakov ADHD (porucha pozornosti spojená s hyperaktivitou), pri nespavosti, na zlepšenie pamäte a na zvýšenie koncentrácie. 

Mučenka opletavá

mučenka opletavá

Latinský názov Mučenky je Passiflora incarnata. Ide o rastlinu, ktorá pochádza z Ameriky, ale nájdeme ju aj v teplých územiach Európy. Bylina je pôvabná nielen svojimi schopnosťami, ale aj vzhľadom. Má krásny veľký biely kvet s fialovomodrými okvetnými lístkami. Pre StressFix je však fascinujúca vďaka jej účinkom. Ide o prírodne antidepresívum, nakoľko pôsobí na nervový systém. Dokáže upokojiť, zrelaxovať, zvýšiť pozornosť, upraviť náladu a pomôcť aj pri vážnych psychických problémoch ako je depresia. Pravidelným užívaním zmierňuje príznaky dlhodobo pôsobiaceho stresu na človeka.

Magnézium

Magnézium alebo horčík je minerál, ktorý nájdeme v StressFixe, pretože je pre psychické zdravie nesmierne dôležitý. Podieľa sa totiž na prenose nervových vzruchov, ovplyvňuje nervozitu, podráždenosť, spánok, telu dodáva energiu. Jeho nedostatok spôsobuje svalové kŕče, neurotetániu, búšenie srdca, nespavosť, problémy s trávením. V momentálnom uponáhľanom svete je jeho dopĺňanie dôležité, pretože dlhodobé pôsobenie chronického stresu odbúrava magnézium čo môže viesť až k tetanickým záchvatom. Mimohodom, v StressFixe sa nachádza najlepšia forma horčíka, tzv, bisglycinát horečnatý.

Zinok

Ďalším dôležitým minerálom, ktorý má svoje miesto v spektre psychického stavu, je zinok. Podieľa sa na regulácii nervového systému tak, že stimuluje melatonín (hormon spánku) a dopamín (hormón šťastia), bojuje proti depresívnym stavom a pomáha udržiavať dobrú náladu. Okrem toho je výborným prostriedkom ako si zachovať krásnu pleť, vlasy a nechty, nakoľko pomáha tvoriť kolagén. Zinok je dôležitý aj na plodnosť, kĺby a kosti.

Železo

Pre krvotvorbu a hemoglobín je železo najdôležitejším minerálom. Jeho nedostatkom vzniká anémiu (chudokrvnosť), ktorou trpí azda každý druhý človek na planéte, nehovoriac o tehotných ženách. Čo však má tento minerál spoločné s duševným zdravím? Nedostatok železa spôsobuje búšenie srdca, únavu, slabú psychiku a nervozitu, čo sú symptómy smerujúce aj k depresii.

stressfix

Vyskúšajte originálny a prírodný produkt, ktorý vám výrazným spôsobom napomôže získať stratené psychické zdravie a zlepšiť kvalitu života. 14 zložiek v 1? kapsule bude neustále pracovať vo váš prospech.

Získate:

 • ➡️lepší spánok, menej nervozity, eliminujete stres, znížite depresiu a pod.
 • ➡️od 48,9e za 60 kapsúl
 • ➡️možnosť 10% zľavy ak zadáte kupón bezstresu
Chcem v zľave

Vitamín B2

Vitamín B2 nazývaný aj riboflavín, je tiež dôležitý pre správnu tvorbu hemoglobínu, ale aj pre správne trávenie. Ide aj o antioxidant, ktorý posilňuje imunitný systém. Jeho prítomnosťou sa správne využívajú vitamíny B6 a B9, ktoré sú dôležité pre správny rast a vývin dieťaťa počas tehotenstva. B2 bojuje aj proti únave, je prevenciou migrény, psychózy a depresii. Používa sa aj na úzkosti a neprimerané, nepodložené pocity strachu.

Vitamín B6

Vitamín B6 alebo pyridoxín je v kombinácii s ostatnými vitamínmi z radu B, ktoré sa nachádzajú v StressFixe spolu s horčíkom, mimoriadne účinný na psychiku. Totiž, B6 akoby naháňal horčík do miest v tele, kde je ho akútny nedostatok. Tak sa zefektívňuje účinnosť horčíka, čím sa podstatne znižujú negatívne dopady stresu. Podporuje aj tvorbu hormónov šťastia a spánkových hormónov. Je perfektným pomocníkom aj na postmenštruačný syndróm a na menopauzu u žien a anadropauzu u mužov, keďže je prevenciou výkyv nálady. 

Vitamín B9

Vitamín B9 nazývaný aj folát alebo kyselina listová je dôležitá pri zdravom raste, preto ju užívajú tehotné ženy. Jej dopĺňanie by však mali zvážiť aj muži a ženy, ktoré nie sú tehotné, ale majú problémy s duševným zdravým. Jej sila spočíva v podpore tvorbe sérotonínu a noradrenalínu, čo sú hormóny, ktoré nás robia šťastnejšími a zlepšujú náš spánok. Ten zase prispieva k vyššej koncentrácii a k sile fungovať počas dňa. Podpora nervového systému je napokon základom k šťastnému životu, aj keď so stresom, ktorého sa úplne nezbavíte.

Vitamín B12

B12 alebo kyanokobalamín je jeden zo vzácnych vitamínov. Dôvodom je ten, že je dôležitý pre mnoho funkcií v tele a v potrave sa nachádza len ojedinele, napr. v treščej pečeni. Úlohu zohráva najmä v krvotvorbe, ale svoju rolu má aj v podpore nervového systému. Jeho nedostatkom vznikajú časté zmeny nálady, únavy, smútok až depresie, nakoľko stimuluje sérotonín. S B12-tkou súvisí aj správne trávenie, vďaka nej sa z prijatej potravy využije maximum prospešných látok, ktoré sa potom premenia na energiu.

Vitamín D3

Vitamín D3 odborne povedané cholekalciferol je vitamín, ktorého ľudový názov znie slnečný vitamín. Najprirodzenejšie a v najväčšom množstve sa získava zo slnka počas slnečných dní, ale nájdeme ho aj v strave. D3 je jeden z troch vitamínov D, ktorý zohráva v tele človeka najdôležitejšiu funkciu, resp. je najvyužiteľnejší. Je dôležitý pre zdravé kosti a zuby, cievny systém, zvyšuje plodnosť, dodáva energiu a vitalitu a reguluje náladu. Podporuje tvorbu hormónov šťastia, veď uznajte sami, že počas slnečných dní sa cítite vždy radostnejšie. Podporuje imunitu a dokonca je protirakovinový. Možno preto sa hovorí, „Kam nechodí slnko tam chodí lekár.“

Vitamín E

Vitamín krásy, protivráskavý vitamín alebo elixír mladosti, aj tak by sa dal pomenovať vitamín E či dl-alfa-tokoferolacetát. Ide o silný antioxidant, ktorý spomaľuje starnutie buniek a regeneruje bunky. Z toho dôvodu sa človek cíti vitálnejšie a viac vládze. Jeho nedostatok pocítite na vyššom výskyte vrások, ale aj na podráždenosti, nervozite, psychickom vypätí, únave a celkovo na oslabenej imunite. Dopĺňa sa pri podstupovaní chemoterapie alebo ožarovania, pretože výrazne podporuje imunitný systém a má protirakovinové účinky.

Denná odporúčaná dávka verzus StressFix

To, že StressFix je unikátnym produktom dokazuje nielen jeho bohaté prírodné zloženie, ale aj množstvo jednotlivých látok. Obsah je takmer identický s odporúčanými dennými dávkami všetkých zložiek. Výborné je teda na tom to, že na pokrytie každodennej potreby vitamínov a minerálov vám stačí užívať StressFix. Ďalšou výhodou je, že všetky látky nájdete v jednom produkte a nemusíte tak kupovať množstvo doplnkov, do ktorých investujete nemalé peniaze. Veď posúďte sami.

zloženie stressfix

Určite ste si všimli, že v tabuľke chýbajú liečivé rastliny a ich množstvá. Je to preto, že pri ich dávkovaní neexistuje odporučená denná dávka. Ich užívanie sa líši od problému, na ktorý sa používajú. Pripomenie však, že v StressFixe sa nachádzajú extrakty z rastlín v pomeru 10:1. Znamená to, že na etikete je síce uvedené množstvo 250 mg rastliny, ale myslí sa tým až 10 násobok, teda 2500 mg, sušeného extraktu. Extrakt, teda výťažok, je to najsilnejšie, čo liečivá rastlina môže človeku ponúknuť.

Typy balenia a cena

Výživový doplnok StressFix je možné zakúpiť samostatne, ale aj vo výhodných balíčkoch, ktoré sú navrhnuté podľa počtu balení, presnejšie ide o tri typy balení. Znamená to, že čím viac balení si zakúpite, tým výhodnejšia je cena. StressFix je teda dostupný v troch variantoch, a to vo variante s jedným balením, s dvoma baleniami alebo s troma baleniami. Jedno balenie obsahuje 60 kapsúl, pričom odporúčaná denná dávka sú 4 kapsuly. Vďaka nej pocítite jeho maximálny uvoľňujúci a upokojujúci účinok na psychiku.

Po prvej objednávke získate aj prekvapivú zľavu 🙂

Druhy balenia StressFix

 • Ak plánujete zakúpiť produkt StressFix jedno balenie, tak jeho cena sa pohybuje na úrovni 48,90 €. Jedno balenie je ideálnym spôsobom, ako sa ,, spoznať a skamarátiť“ so StressFixom a pocítiť jeho priaznivé účinky na duševné zdravie. Ide o výborný štart do starostlivosti o psychiku.
 • Produkt StressFix 2 balenia (120 kapsúl) si môžete zakúpiť za zvýhodnenú cenu 89,90 € (ušetríte 7,90 €), pričom je vhodný vtedy, ak sa chystáte starať o svoje duševné zdravie dlhšiu dobu. Je však dôležité spomenúť, že ak pociťujete intenzívnu psychickú záťaž, prvé balenie by ste mali užívať v maximálnej odporúčanej dennej dávke 4 kapsuly.
 • Ak to myslíte s duševným zdravím naozaj vážne, čo by ste mali, odporúčame objednať verziu s troma baleniami. Produkt StressFix 3 balenia (180 kapsúl) si zakúpite za mimoriadne výhodnú cenu 124,90 € (ušetríte 21,80 €). V tomto prípade už ide o komplexnú starostlivosť o vaše duševné zdravie.

V lekárni ho nenájdete

Pri zachovaní ceny – áno mohla by byť aj vyššia je predaj iba internetový na oficiálnej stránke alebo mall.sk .

V lekárni sa tiež nenachádza, ale to myslím nie je žiaden problém. Zväčša vám bude doručený už do 2 pracovných dní, čo je myslíme postačujúca rýchlosť.

Očista tela začína s očistou duše

Nie nadarmo sa hovorí, že naše telo je zrkadlom duše. Naše fyzické zdravie je neraz odrazom našej duševnej kondície. Žiadne telo nefunguje nezávisle od psychiky a naopak. Telo je akási továreň s mnohými funkciami, ktoré sa navzájom dopĺňajú a ktoré sú od seba závislé. Naším cieľom by malo byť udržiavanie našej psychiky v dobrom stave, za čo nám naše telo poďakuje. Okrem zásad duševnej hygieny, medzi ktoré patria hlavne dostatočný a kvalitný spánok, dostatok pohybu, dostatok času na regeneráciu a vykonávanie aktivít, ktoré nám robia radosť, by sme však mali dbať aj na prísun zdraviu prospešných látok. Iba takýmto spôsobom môže byť naša psychika zocelená.

Vedeli ste, že na svete trpí psychickými poruchami viac ako 500 miliónov ľudí? Väčšina z nich žije vo vyspelých krajinách ako je aj Slovensko.

Ako očistiť svoju dušu a zároveň aj telo? Výborným spôsobom, ako tak urobiť, je začať užívať výživový doplnok StressFix, ktorý nás nielen uvoľní, ale navodí aj optimálnu duševnú rovnováhu, ktorá je nesmierne dôležitá.

Na čo vplýva StressFix?

StressFix je unikátny výživový doplnok, ktorý vďaka svojmu bohatému prírodnému zloženiu dokáže pozitívne vplývať na mnohé oblasti duševného zdravia, a to bez akýchkoľvek syntetických látok. Duševné zdravie je výrazne späté s mnohými oblasťami ľudského života a má podstatný vplyv na jeho kvalitu. Ak je naša psychika naštrbená a nefunguje správne, musí sa to prejaviť aj na obmedzenej kvalite života. Z dlhodobého hľadiska je tento stav neúnosný a dokonca, môže priniesť ďalšie zbytočné a závažné psychické problémy.

Akýmkoľvek následkom naštrbeného duševného zdravia a nízkej starostlivosti oň sa chceme prirodzene vyhnúť. Jedným zo spôsobov, ako si uchovať optimálne duševné zdravie, je doplnok StressFix. Jeho veľkú silu pocítite v zmierňovaní príznakov mnohých psychických porúch, v pomoci v intímnom živote či pri problémoch s imunitou. Celé klbko problémov, ktoré môžu zo stresu vyplynúť, môže byť odstránené vďaka StressFixu.

 • Psychické poruchy

Psychické poruchy sú v 21. storočí veľmi bežným javom, ktorý je zapríčinený aj zvyšujúcimi sa nárokmi na výkonnosť človeka. Stres je jednou z hlavných príčin, no zabudnúť nemôžeme ani na genetické predispozície. Pre mnohých ľudí sú psychické poruchy tabu témou, ktorej sa boja čeliť, resp. sa o nej otvorene rozprávať. Takýmto prístupom sa ich situácia len zhoršuje. Trpíte depresiami, úzkosťou, tetániou, rôznymi druhmi fóbie či dokonca chorobným strachom? Uvažujete nad riešením svojich problémov? Čím skôr tak urobíte, tým lepšie sa bude cítiť nielen vaša duša, ale i telo.

StressFix nie je liek, ide o podporný prostriedok, ktorý môže výrazne uľaviť vašim vyššie uvedeným psychickým problémom. V žiadnom prípade nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a lieky predpísané lekárom. Upokojuje našu myseľ, čo sa prejaví na znížení príznakov stresu, depresií, úzkosti, tetánie či rôznych druhov fóbie.

 • Vplyv na chudnutie

Vedeli ste, že psychické problémy a stres môžu výrazne ovplyvňovať našu hmotnosť? Ako sme už spomínali, naša psychika je výrazne spätá s naším telom. Reakciou organizmu na stres môže byť jednak chudnutie a jednak priberanie. Telo sa snaží takýmto spôsobom brániť pred nebezpečenstvom, ktoré sa nazýva stres. StressFix dokáže upokojiť našu psychiku a myseľ, a teda počas náročných stresových období nedať nášmu telu šancu rapídne schudnúť alebo pribrať. Vaša aktuálna hmotnosť je iba odrazom toho, čo práve prežívate.

 • Stres a imunita

Imunita je veľmi často skloňovaným pojmom najmä počas období so zvýšeným rizikom výskytu bežných ochorení, ako je napríklad chrípka. Málokto sa však zamýšľa nad tým, prečo jeden človek podľahne danému ochoreniu a iný nie. Je to spôsobené oslabenou imunitou, ale  čo je príčinou oslabenej imunity? Jednoducho stres. Vysoké pracovné tempo, nedostatok spánku, deficit duševnej či fyzickej energie – to sú signály toho, že by sme mali nášmu telu pomôcť dostať sa do optimálneho stavu. Zdravá psychika nepustí do nášho tela choroby. Znížte preto príznaky stresu upokojením svojej mysle prostredníctvom doplnku StressFix.

 • Sexuálny život 

Intímna oblasť je veľmi citlivá téma každého človeka, o ktorej sa málokedy hovorí otvorene. Vedeli ste však, že stres je vo veľkej miere dôvodom problémov s chuťou na sex, s ejakuláciou či kvalitným vyvrcholením? Za výskyt problémov v sexuálnej oblasti môže byť zodpovedná aj neschopnosť dostatočne sa uvoľniť a koncentrovať, čo sú často príznaky rôznych psychických porúch. Kvalita sexuálneho života môže byť znížená aj v dôsledku užívania silných liekov. Stres je však hlavným dôvodom chabého sexuálneho života a slabého sexuálneho apetítu.

stressfix

Vyskúšajte originálny a prírodný produkt, ktorý vám výrazným spôsobom napomôže získať stratené psychické zdravie a zlepšiť kvalitu života. 14 zložiek v 1? kapsule bude neustále pracovať vo váš prospech.

Získate:

 • ➡️lepší spánok, menej nervozity, eliminujete stres, znížite depresiu a pod.
 • ➡️od 48,9e za 60 kapsúl
 • ➡️možnosť 10% zľavy ak zadáte kupón bezstresu
Chcem v zľave

Doplnok StressFix vám pomôže s koncentráciou a upokojením mysle, a v intímnej oblasti už viac nebudete obmedzovaní.

Fotky z recenzie

Čo si o StressFixe myslíme?

Výživový doplnok StressFix je mimoriadne efektívnym prostriedkom v boji proti stresu. Skúsenosti užívateľov sú veľmi pozitívne, pričom vyzdvihujú jeho vplyv na znižovanie stresu, pomoc pri spánku či upokojujúci a uvoľňujúci zážitok. Taktiež sa výborne osvedčil aj pri boji proti úzkosti a novodobej pliage, ktorá trápi najmä mladých ľudí, neurotetánii. Nielen my, ale aj mnohí ľudia, ktorí StressFix už vyskúšali, si myslíme, že je špičkovým produktom nielen svojím prírodným zložením, ale aj škálou priaznivých účinkov na rôzne oblasti duševného zdravia.

Ak si chcete udržať duševnú rovnováhu a optimálne duševné zdravie po veľmi dlhú dobu, tak vám určite výživový doplnok StressFix odporúčame, a to v kombinácii so zásadami duševnej hygieny.

Dávkovanie a užívanie

Odporúčaná a zároveň maximálna denná dávka sú 4 kapsuly, pričom jedno balenie obsahuje 60 kapsúl.

Výhodou produktu je jeho flexibilné užívanie:

 • Ak máte obdobie vysokej psychickej záťaže alebo pociťujete výrazné príznaky úzkosti, odporúčame užívať plnú dávku, t. j. 4 kapsuly denne, ktoré je možné rozdeliť v priebehu dňa na dve až štyri menšie dávky, čo záleží od momentálnej  záťažovej  situácii.
 • Ak máte problémy so spánkom, môžete si dennú dávku 4 kapsuly odložiť na večer a užiť ich pred spaním.

Odporúčame

 • Ak ste si objednali produkt StressFix 2 balenia, prvé balenie by sa malo pri vysokej záťaži užívať v plnej dávke, pričom druhé sa môže znížiť na polovičnú dávku.
 • V prípade, ak ste si zakúpili produkt StressFix 3 balenia, mali by ste začať s plnou dávkou 4 kapsuly✔️, pri druhom balení 2 kapsuly a pri treťom postačí 1 kapsula denne.
Odporúčame všetkým, čo potrebujú znížiť stres, úzkosť alebo si dopriať kvalitný spánok.

TIP- Získajte StressFix s kupónom mínus 10 % – bezstresu [wp-svg-icons icon=“arrow-up-right“ wrap=“i“]

3 balenia sú so zľavou a kupónom výhodnejšie až o 33,39eur! – Kúpiť StressFix 3 balenia

Negatívne účinky – sú nejaké ?

Vo všeobecnosti doplnok StressFix vedľajšie účinky nemá. Užívať by ho nemali deti do 12 rokov a tehotné a dojčiace ženy.

 1. Pozor však na alergické reakcie, ktoré sa môžu vyskytnúť v prípade, ak ste precitlivení na niektorú zo zložiek StressFixu.
 2. Citlivejší ľudia môžu pociťovať uvoľnenie prejavujúce sa zvýšenou únavou a pohodou. V takomto prípade odporúčame dávku znížiť.
 3. Neodporúča sa tiež kombinácia StressFixu s alkoholom, kvôli možnému zvýšenému tlmiacemu účinku.

Výhodou StressFixu je však to, že ho je možné užívať dokonca i s antidepresívami, nakoľko neobsahuje Ľubovník bodkovaný. Pre akékoľvek interakcie s liekmi odporúčame poradiť sa s vaším lekárom.

Ak máte skúsenosti so StressFixom, pridajte komentár a podeľte sa tak o váš názor.

Rýchle odpovede

 • Čo je to StressFix?

Je to výživový doplnok slovenského pôvodu, ktorý obsahuje len čisto rastlinné zložky, bez syntetických látok.

 • Aké účinky má StressFix?

Prioritným účinkom je upokojovať myseľ a telo, odbúrať stres a zlepšiť kvalitu spánku. Ďalšími účinkami sú:

 • prevencia psychických problémov
 • protikŕčové účinky
 • zvýšená koncentrácia
 • kratšia doba zaspávania
 • nižšia frekvencia zobúdzania sa počas spánku
 • viac energie a vitality

 

 • Kto je výrobca?

Firma, ktorá stojí za predajom a tvorbou produktu StressFix nesie názov Ideal Media s.r.o. O tom, že kvalita je na najvyššej úrovni sa môžete presvedčiť sami a pozrieť si Komplexné certifikácie a tiež registráciu ŠÚKL, ktorá umožňuje predaj tohto výrobku v rámci celej Európskej únie. O tom, že v EÚ platia najvyššie štandardy nemusíme ani hovoriť, ale dôležité je poznamenať, že na Slovensku máme ešte prísnejšie hodnotenia ako v niektorých krajinách EÚ.

 • Koľko stojí? 

Vzhľadom na mimoriadne zloženie a účinky StressFixu, sa predáva za výbornú cenu 48,90 € za 1 balenie, ktoré obsahuje až 60 kapsúl. Pri objednávke väčšieho počtu balení môžete ušetriť až 33,39 €.

 • Kde kúpim StressFix?

StressFix nájdete na oficiálnej webovej stránke https://stressfix.sk/ , ktorá zabezpečuje jeho predaj. Doručenie a balenie sú diskrétne. Taktiež rýchlosť doručenia je na vysokej úrovni, zväčša do 2 až 3 pracovných dní môžete mať produkt doma.

 • Vylučuje sa užívanie StressFixu v kombinácii s antidepresívami?

Nie, nevylučuje. Ak užívate lieky na depresiu, pokojne môžete užívať aj StressFix. Doteraz neboli zistené žiadne kontraindikácie a interakcie s inými liekmi. Samozrejme, že v prípade pochybností neváhajte kontaktovať StressFix call centrum na čísle +421 902 815 737 alebo sa o užívaní poraďte so svojim lekárom.

 • Dá sa pri objednávke uplatniť zľavový kupón? 

Áno, dá sa. S jeho uplatnením dokážete ušetriť od 3,99 € až do 14,67 €, závisí od počtu balení, ktoré si objednáte.

 • Aký je zľavový kupón na StressFix? 

Zľavový kupón znie: bezstresu

 • Nájdem StressFix aj na heureka.sk a v lekárni?

Produkty, ktoré sú zverejnené na heuréke, slúžia hlavne pre eshopy na porovnanie cien s inými obchodmi. Nakoľko predaj StressFixu je zatiaľ výhradný len na oficiálnej stránke, nemá význam ho predávať aj na heuréke.

Lekáreň zatiaľ StressFix neponúka, ale kde ešte ho môžete nájsť je internetový e-shop mall.sk

 • Kde nájdem fórum o StressFixe?

Zmienky o produkte nájdete na množstve stránok. Prvotné fórum nájdete na tu – https://diskusneforum.sk/tema/stressfix , ďalej aj tu https://forum.zzz.sk/t/stressfix/18608/4 .  Ďalšie množstvo nájdete na fóre modrykonik.sk a portáloch o zdraví, môžete si ich pozrieť na nasledujúcich obrázkoch:

Rovnako môžete svoje skúsenosti so StressFixom komentovať aj na našej stránke nižšie.

4.1/5 - (14 votes)

2 komentáre

 1. Ivanka4

Reply