StressFix – očistite si najprv psychiku až potom telo

Následky dnešnej doby nielen na fyzické, ale i duševné zdravie človeka sa nemôžu porovnávať s tými, ktoré ľudia pociťovali v minulých dobách. Moderné 21. storočie na jednej strane prináša rôznorodosť a de facto neobmedzené možnosti, no prichádza s ňou aj krutá daň v podobe momentálne najväčšieho nepriateľa ľudstva, a to stresu. Stres je hlavnou príčinou takmer každého problému, pričom negatívne ovplyvňuje hlavne našu psychiku, čo môže v konečnom dôsledku viesť k rôznym psychickým a fyzickým ochoreniam. Kvalitné duševné zdravie je základom zdravého fungovania, keďže iba s ním si môže človek užiť život naplno.

Naše hodnotenie:90% ⭐⭐⭐⭐🌟
Účinkuje?⏱️ Áno, cca do 2 hodín
Aké je zloženie?🍀Čisto prírodné, až 5 bylín a 9 vitamínov a minerálov
Balenie a doručenie📦 Diskrétne a pomerne rýchle
Pôsobí na tetániu?✅Na tetániu výborné
Pôsobí na upokojenie✅Ukľudnuje už od 30 minút
Pôsobí na spánok?✅Áno, ale odporúčame 4 kapsule pred spaním
Pôsobí proti depresii?✅Áno, výborný je aj v kombinácii s antidepresívami
Koľko stojí?💡StressFix 1 balenie 48,9 eur
💡StressFix 2 balenia 89,9 eur
💡StressFix 3 balenia 124,9 eur
Zľava💰 Áno, 10% zadajte do objednávky „bez stresu“➡️
Vedľajšie účinky:🔥Nepociťovali sme žiadne
Odporúčanie🛑Neužívať do 12 rokov

StressFix sa postará o vašu psychiku

Duševné zdravie je veľmi krehké a stačí iba jeden dôvod alebo hŕstka kopiacich sa menších problémov a zrazu sa môže nalomiť a tým znížiť kvalitu nášho života. Zdravie našej psychickej stránky nie je zaručené, a teda je v prvom rade na nás, ako začneme bojovať proti silným negatívnym vonkajším vplyvom. O našu psychiku je nutné sa pravidelne starať, zveľaďovať ju, a tým nedávať šancu, aby nás stres úplne pohltil. Môžeme teda povedať, že stres je príčinou mnohých duševných i fyzických ochorení z neho vyplývajúcich. Je však možné so stresom efektívne bojovať?

 Perfektným bojovníkom proti stresu a z neho vyplývajúcim problémom je výživový doplnok StressFix. Ide o veľmi unikátny produkt, pretože žiadny podobný na trhu nenájdete . Jeho dominantnou výhodou je zloženie, ktoré je výlučne založené na prírodnej báze. StressFix vďaka svojmu širokému spektru zdraviu prospešných látok efektívne pôsobí na centrálny nervový systém, čo sa prejavuje nielen na upokojení mysle, ale napríklad aj na zlepšovaní duševnej kondície a schopnosti sústredenia.

Dávajte si vždy pozor na podvodné prípravky. StressFix sa snaží byť naozaj prínosný pre vaše zdravie a preto musí spĺňať náročné požiadavky na kvalitu, čo má podložené potrebnými certifikátmi a skúškami. Z našej stránky vedú odkazy iba na oficiálny eshop. Oficiálny eshop tu

 

Na to, aby sme si zabezpečili optimálnu funkciu nervovej sústavy a kvalitné duševné zdravie, potrebujeme byť v duševnej rovnováhe, k čomu nám vie výživový doplnok StressFix dopomôcť. Starostlivosť o našu psychiku je nesmierne dôležitá, keďže jej zanedbanie môže mať negatívny vplyv na všetky oblasti ľudského života. Ak budete dodržiavať zásady správnej duševnej hygieny a k tomu užívať doplnok StressFix, vedzte, že množstvo stresu vo vašom živote bude výrazne nižšie, čo sa odrazí aj na absencii rôznych psychických a fyzických problémov. Príkladom môže byť dokonca aj posilnená obranyschopnosť organizmu, čo znamená výrazne nižšie riziko fyzických zdravotných problémov.

Rýchle odpovede

 • Kto je výrobca?

Výrobcom je firma Ideal Media, ktorá stojí za predajom a tvorbou produktu StressFix. O tom, že kvalita je na najvyššej úrovni sa môžete presvedčiť sami a pozrieť si Komplexné certifikácie a tiež registráciu ŠÚKL, ktorá umožňuje predaj tohto výrobku v rámci celej Európskej únie. O tom, že v EÚ platia najvyšie štandardy nemusíme ani hovoriť – dokonca na Slovensku máme ešte prísnejšie hodnotenia.

 • Kde kúpim StressFix

StressFix nájdete na oficiálnej webovej stránke https://stressfix.sk/ , ktorá zabezpčuje jeho predaj. Doručenie a balenie sú diskrétne. Taktiež rýchlosť doručenia je na vysokej úrovni, zväčš do 2 pracovných dní môžete mať produkt doma.

 • Nájdem aj na heuréke?

Produkty, ktoré sú zverejnené na heuréke, slúžia hlavne pre eshopy na porovnanie cien s inými obchodmi. Nakoľko predaj StressFixu je zatiaľ výhradný na oficiálnej stránke, nemá význam ho predávať aj na heuréke.

 • Kde nájdem fórum o StressFixe?

Zmienky o produkte nájdete na množstve stránok. Prvotné fórum nájdete na tu – https://diskusneforum.sk/tema/stressfix , ďalej aj tu https://forum.zzz.sk/t/stressfix/18608/4 .  Ďalšie množstvo nájdete na portáloch o zdraví, môžete si ich pozrieť na nasledujúcich obrázkoch:

Rovnako môžete komentovať aj na našej stránke nižšie, pokiaľ máte s produktom skúsenosti.

Zloženie je prírodné

StressFix sa môže pochváliť naozaj unikátnym zložením, ktoré je výlučne prírodné. Jeho obsahom sú najliečivejšie rastliny na duševné zdravie človeka. Každá z týchto rastlín ponúka unikátne priaznivé účinky na psychiku. Účinky unikátnych liečivých rastlín sú doplnené aj dôležitými vitamínmi a minerálnymi látkami, bez ktorých sa náš organizmus jednoducho nezaobíde.

Zloženie StressFixu predstavuje extrakt až ku 10:1. To znamená že obsah účinných látok je až 10x vyšší ako v konkurenčných baleniach.

Samotné unikátne  zloženie doplnku StressFix vytvára najefektívnejšiu kombináciu, ktorá priaznivo pôsobí na náš centrálny nervový systém . Poďme sa spoločne pozrieť na bohaté rastlinné zloženie StressFixu:

 • medovka lekárska
 • levanduľa lekárska
 • valeriána lekárska
 • slncovka kalifornská 
 • mučenka opletavá

Okrem liečivej sily rastlín nám doplnok StressFix ponúka aj nasledovné esenciálne minerálne látky a vitamíny:

 • magnézium (horčík)
 • zinok
 • železo
 • vitamín B2, B6, B9, B12
 • vitamín D3 (cholekalciferol)
 • vitamín E

Kombinácia vyššie uvedených účinkov liečivých rastlín, vitamínov a minerálnych látok je to najlepšie, čo môžeme pre našu psychiku urobiť.

Typy balenia a cena

Výživový doplnok StressFix je možné zakúpiť až v troch typoch balení. Jednotlivé balenia boli vytvorené na základe výhodnosti. To znamená, že čím viac balení zakúpite, tým výhodnejšia je cena. Výživový doplnok StressFix je teda dostupný v troch variantoch, a to vo variante s jedným balením, s dvoma baleniami alebo s troma baleniami. Jedno balenie obsahuje 60 kapsúl, pričom odporúčaná denná dávka sú 4 kapsuly, aby ste pocítili jeho maximálny účinok na psychiku.

Po prvej objednávke získate aj prekvapivú zľavu 🙂

Ak plánujete zakúpiť produkt StressFix jedno balenie, tak jeho cena sa pohybuje na úrovni 48,90 €. Jedno balenie je ideálnym spôsobom, ako sa ,,skamarátiť“ so StressFixom a pocítiť jeho priaznivé účinky na duševné zdravie. Ide o výborný štart do starostlivosti o psychiku. Produkt StressFix 2 balenia (1200 kapsúl) si na druhej strane zakúpite za cenu 94,90 €, pričom je vhodný vtedy, ak sa chystáte starať o svoje duševné zdravie po dlhšiu dobu. Je však dôležité spomenúť, že ak pociťujete intenzívnu psychickú záťaž, prvé balenie by ste mali užívať v maximálnej odporúčanej dennej dávke.

Ak to myslíte s duševným zdravím naozaj vážne, čo by ste mali, odporúčame objednať verziu s troma baleniami. Produkt StressFix 3 balenia (180 kapsúl) si zakúpite za výhodnú cenu 139,00 €. V takomto prípade už ide o komplexnú starostlivosť o vaše duševné zdravie.

Očista tela začína s očistou duše

Nie nadarmo sa hovorí, že naše telo je zrkadlom duše. Naše fyzické zdravie je neraz odrazom našej duševnej kondície. Naše telo nefunguje nezávisle od našej psychiky a naopak. Telo je akási továreň s mnohými funkciami, ktoré sa navzájom dopĺňajú a ktoré sú od seba závislé. Naším cieľom by malo byť udržiavanie našej psychiky v dobrom stave, za čo nám naše telo poďakuje. Okrem zásad duševnej hygieny, medzi ktoré patria hlavne dostatočný a kvalitný spánok, dostatok pohybu, dostatok času na regeneráciu, vykonávanie aktivít, ktoré nám robia radosť by sme však mali dbať aj na prísun zdraviu prospešných látok. Iba takýmto spôsobom môže byť naša psychika zocelená.

Tušili ste, že na svete trpí psychickými poruchami až 500 miliónov ľudí? A väčšina z nich žije vo vyspelých krajinách ako je aj Slovensko.

Ako očistiť svoju dušu a zároveň aj telo? Výborným spôsobom, ako tak urobiť, je začať užívať výživový doplnok StressFix, ktorý nás nielen uvoľní, ale navodí aj optimálnu duševnú rovnováhu, ktorá je nesmierne dôležitá.

Na čo vplýva StressFix?

StressFix je unikátny výživový doplnok, ktorý vďaka svojmu bohatému prírodnému zloženiu dokáže pozitívne vplývať na mnohé oblasti duševného zdravia, a to bez akýchkoľvek syntetických látok. Duševné zdravie je výrazne späté s mnohými oblasťami ľudského života a má podstatný vplyv na kvalitu života. Ak je naša psychika naštrbená a nefunguje správne, musí sa to prejaviť aj na obmedzenej kvalite života. Z dlhodobého hľadiska je tento stav neúnosný a môže dokonca i priniesť ďalšie zbytočné psychické problémy.

Akýmkoľvek následkom naštrbeného duševného zdravia a nízkej starostlivosti oň sa chceme prirodzene vyhnúť. Jedným zo spôsobov, ako si uchovať optimálne duševné zdravie, je doplnok StressFix. Jeho veľkú silu pocítite v zmierňovaní príznakov mnohých psychických porúch, v pomoci v intímnom živote či pri problémoch s imunitou. Celé klbko problémov, ktoré môžu zo stresu vyplynúť, môže byť odstránené, a to aj vďaka StressFixu.

 • Psychické poruchy

Psychické poruchy sú v 21. storočí veľmi bežným javom, ktorý je zapríčinený aj zvyšujúcimi sa nárokmi na výkonnosť človeka. Stres je jednou z hlavných príčin, no zabudnúť nemôžeme ani na genetické predispozície. Pre mnohých sú psychické poruchy tabu témou, ktorej sa boja čeliť, resp. sa o nej otvorene rozprávať. Týmto si iba situáciu zhoršujú. Trpíte depresiami, úzkosťou, tetániou, rôznymi druhmi fóbie či dokonca chorobným strachom? Uvažujete nad riešením svojich problémov? Čím skôr tak urobíte, tým lepšie sa bude cítiť nielen vaša duša, ale i telo.

StressFix nie je liek, ide o podporný prostriedok, ktorý môže výrazne uľaviť vašim vyššie uvedeným psychickým problémom. V žiadnom prípade nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a lieky predpísané lekárom. Upokojuje našu myseľ, čo sa prejaví na znížení príznakov stresu, depresií, úzkosti, tetánie či rôznych druhov fóbií.

 • Vplyv na chudnutie

Vedeli ste, že psychické problémy a stres môžu výrazne ovplyvňovať našu hmotnosť? Ako sme už spomínali, naša psychika je výrazne spätá s naším telom. Reakciou organizmu na stres môže byť jednak chudnutie a jednak priberanie. Telo sa snaží takýmto spôsobom brániť pred nebezpečenstvom, ktoré sa nazýva stres. StressFix dokáže upokojiť našu psychiku a myseľ, a teda počas náročných stresových období nedať nášmu telu šancu rapídne schudnúť alebo pribrať. Vaša aktuálna hmotnosť je iba odrazom stresu, ktorý prežívate.

 • Stres a imunita

Imunita je veľmi často skloňovaným pojmom najmä počas období so zvýšeným rizikom výskytu bežných ochorení, ako je napríklad chrípka. Málokto sa však zamýšľa nad tým, prečo naše telo podľahlo danému ochoreniu. Čo je príčinou oslabenej imunity, a teda aj z toho vyplývajúcich ochorení? Jednoducho stres. Vysoké pracovné tempo, nedostatok spánku, deficit duševnej či fyzickej energie – to sú signály toho, že by sme mali nášmu telu pomôcť dostať sa do optimálneho stavu. Zdravá psychika nepustí do nášho tela choroby. Znížte preto príznaky stresu upokojením svojej mysle prostredníctvom doplnku StressFix.

 • Sexuálny život 

Intímna oblasť je veľmi citlivá téma každého človeka, o ktorej sa málokedy hovorí otvorene. Vedeli ste však, že stres je vo veľkej miere dôvodom problémov s ejakuláciou či kvalitným vyvrcholením? Za výskyt problémov v sexuálnej oblasti môže byť zodpovedná aj neschopnosť dostatočne sa koncentrovať, ktorá môže byť príznakom rôznych psychických porúch. Kvalita sexuálneho života môže byť znížená aj v dôsledku užívania silných liekov. Stres je však hlavným dôvodom chabého sexuálneho života a slabého sexuálneho apetítu.

Doplnok StressFix vám pomôže s koncentráciou a upokojením mysle, a teda už viac nebudete v intímnej oblasti obmedzovaní.

Fotky z recenzie

Čo si o StressFixe myslíme?

Výživový doplnok StressFix je napriek tomu, že je nováčikom na trhu, mimoriadne efektívnym prostriedkom v boji proti stresu. Skúsenosti užívateľov sú veľmi pozitívne, pričom vyzdvihujú jeho vplyv na znižovanie stresu, pomoc pri spánku či upokojujúci a uvoľňujúci zážitok. Taktiež sa výborne osvedčil aj pri boji proti úzkosti a novodobej pliage, ktorá trápi najmä mladých ľudí, tetánii. Myslíme si, že StressFix je unikátny nielen svojím prírodným zložením, ale aj škálou priaznivých účinkov na rôzne oblasti duševného zdravia.

Ak si chcete udržať duševnú rovnováhu a optimálne duševné zdravie po veľmi dlhú dobu, tak vám určite výživový doplnok StressFix odporúčame, a to v kombinácii so zásadami duševnej hygieny.

Dávkovanie

Odporúčaná maximálna denná dávka sú 4 ?kapsuly, pričom jedno balenie obsahuje 60 kapsúl. Ak máte obdobie vysokej psychickej záťaže alebo pociťujete výrazné príznaky úzkosti, odporúčame užívať plnú dávku, t. j. 4 kapsuly, ktoré je možné rozdeliť v priebehu dňa na dve menšie dávky, čo záleží od momentálnych záťažových situácií. Ak ste si objednali produkt StressFix 2 balenia, prvé balenie by sa malo pri vysokej záťaži užívať v plnej dávke, pričom druhé sa môže znížiť na polovičnú.

V prípade, ak ste si zakúpili produkt StressFix 3 balenia, mali by ste začať s plnou dávkou 4 kapsuly✔️, pri druhom balení 2 kapsuly a pri treťom postačí 1 kapsula denne.

Odporúčame všetkým, čo potrebujú znížiť stres, úzkosť alebo si dopriať kvalitný spánok.

TIP- Získajte StressFix s kupónom mínus 10 % – bezstresu

3 balenia sú so zľavou a kupónom až 34eur! – Kúpiť StressFix 3 balenia

Negatívne účinky – sú nejaké ?

Vo všeobecnosti doplnok StressFix vedľajšie účinky nemá. Užívať by ho nemali deti do 12 rokov a tehotné a dojčiace ženy.

 1. Pozor však na alergické reakcie, ktoré sa môžu vyskytnúť v prípade, ak ste precitlivení na niektorú zo zložiek StressFixu.
 2. Citlivejší ľudia môžu pociťovať uvoľnenie prejavujúce sa zvýšenou únavou a pohodou. V takomto prípade odporúčame dávku znížiť.
 3. Neodporúča sa tiež kombinácia StressFixu s alkoholom, kvôli možnému zvýšenému tlmiacemu účinku.

Výhodou StressFixu je však to, že ho je možné užívať dokonca i s antidepresívami, nakoľko neobsahuje ľubovník bodkovaný. Pre akékoľvek interakcie s  liekmi odporúčame poradiť sa s vaším lekárom.

Ak máte skúsenosti so StressFixom, pridajte komentár a podeľte sa tak o váš názor.

4.2/5 - (13 votes)

2 komentáre

 1. Ivanka4

Vyjadri svoj názor